Mersin Mekan ve Firma Rehberi - Mersin Şehir Portalı

  • 8.6586
  • 10.3125
  • 12.0045
ÇAAŞ GROUP
ÇAAŞ GROUP

ÇAAŞ GROUP

ÇAAŞ GROUP


Hüseyin Çalışkan önderliğinde Temelleri 1975 yılında Gaziantep de atılmış olan ÇAAŞ GROUP;2005 yılında yönetim kurulu başkanlığına seçilen MURAT ÇALIŞKAN ile akaryakıt, gıda, lojistik, turizm, ihracat, ithalat, sigorta gibi birçok iş kolunda faaliyet göstermektedir.

Başarılarını gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğu kurumsal kültürle, içinde bulunduğu sektörlerde ilklerin içinde anılmak ve gelecek yıllar içinde ülke genelinde en başarılı firmaların içinde yer almak. Vizyonundan hareket eden ÇAAŞ GROUP Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde tüm yasal şartlara uyarak,Müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümler üretmeyi ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı, taahhüdü altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içeresinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlayan, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulamaya dökerek, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmayı ve geliştirmeyi, projelerinde mümkün olduğu ölçüde çevreye saygılı olmayı şirketin misyonu ve kalite politikası olarak belirleyen ÇAAŞ GROUP aşağıdaki sektörlerde ve günden güne artan yatırımlarıyla sürekli genişleyen hizmet alanlarında birçok ilimizde sizlere hizmet vermektedir.

 

Hangi sektörlerde hizmet veriyorsunuz dediğimizde…

 

 AKARYAKIT SEKTÖRÜ

2003 yılında bünyemize kattığımız 1. Akaryakıt istasyonu ile perakende sektörüne ilk adımımızı attık.   Günün şartları ve dinamik çalışma konseptimiz ile toptan akaryakıt sektöründe dönen sermayemizi kalıcı bir yatırım olan perakende akaryakıt sektörüne aktarmayı başardık. RAN - PET Akaryakıt İstasyonları Zinciri bugün 28 adet akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. 2016 yılı sonunda bu sayıyı 40 a yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Bu akaryakıt istasyonlarının 18 adeti Mersin ilinde bulunmaktadır. Türkiye’nin en Akaryakıt sektöründeki en büyük perakende ağına sahip ve akaryakıt istasyonları içerisinde başka sektörlerle hizmet ağını geliştiren firmamız, bu konuda sürekli istihdam yaratarak sektör de lider konumdadır. Hedefimiz 50 adet istasyona ulaştığımızda dağıtım şirketi kurmaktır.

 

LOJİSTİK SEKTÖRÜ

2005 yılında akaryakıt taşıması için kurduğumuz RAN - NAK Nakliyat firmasını da bünyede canlandırarak kendi içimizde lojistik çözümlere ulaştık. 2008 yılında RAN - NAK lojistik bir firma haline gelerek konteyner taşımacılığı,  akaryakıt taşımacılığı, LPG taşımacılığı ve 34.000 m2 üzerine kurulu olan 5 tür liman işletme makinesi ile hizmet veren bir konteyner santrali işletmektedir. RAN - NAK bugün Mersin ilinde lojistik sektöründe ilk 3 firma arasındadır. Her zaman istikrar felsefesiyle bugün Mersin Limanının % 35 oranında ithalat ve ihracatdan üretici firma ve liman arasındaki en büyük bağ konumundadır.

 

 

TURİZM SEKTÖRÜ

2009 yılında Mersin Ayaş beldesinde bulunan 17.000 m2 üzerinde yarı inşası tamamlanmış durumda bulunan turizm alanını bünyemize kattık.  Bu alan için hala proje çalışmalarımız devam etmektedir. En kısa sürede Mersin iline layık ve en güzel ve en büyük ve 5 yıldızlı turizm alanını hizmete açmayı planlıyoruz. 2010 Aralık ayında Mersin Kızkalesi Beldesinde bulunan BARBAROSSA CLUB & HOTEL’ i bünyemize kattık ve bu yatırım ile Turizm sektöründe istihdamcı ve kalıcı olduğumuzu gösterdik. BARBAROSSA CLUB HOTEL 5 ay içerisinde tepeden tırnağa yenilenerek 2011 Mayıs ayında Hizmet vermeye başlamıştır.  4 yıldızlı BARBAROSSA CLUB HOTEL  10.000 m2 alan 106 oda 248 yataklı odalarıyla kış ve yaz turizmi için birçok sosyal tesis ile faaliyet göstermektedir. Çaaş GROUP Onursal Başkanı ve KIZKALESİ TURİZM DERNEK Başkanı Sayın HÜSEYİN ÇALIŞKAN yaptığı tanıtım ve güzelleştirmelerle hem Kızkalesi hem de Mersin turizmine büyük katkılar sağlamaktadır. Kızkalesi Beldesinin en büyük ve en çok yatak kapasitesine sahip turizm tesisidir.

 

GIDA SEKTÖRÜ

BERRAK SU: Mersin Çamlıyayla ilçesinde 15.000 metre kare üzerine kurulu BERRAK SU firması ile su sektörüne adım atan ÇAAŞ GROUP şu an yıllık   2.000.000 damacana üretimi ve 4.800,000 adet pet şişe üretim kapasitesin de olup, en kısa zamanda Marmara Bölgesin de ikinci bir pınar alıp ulusal bir firma olma yolundadır. Yeni yatırımlarla üretim kapasitesini 2 katına çıkarma hedefindedir.

                SUBWAY: Dünyaca bilinen ve dünyanın en büyük ve geniş bir fast food zincirine sahip olan SUBWAY markasını istasyonlarımız da insanların hizmetine sunmaktayız. İstasyonlarımızı böylece cazibe merkezi haline getiriyoruz.

TAMPA İÇECEK DAĞITIM:  Adana ilinde TAMEK, BERRAK SU, VİLLA DOLUCA ve 8 adet markanın dağıtımını yapan firmamız sürekli yeniliklerle perakende sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır.

 

Cevabını alıyoruz

 

ÇAAŞ GROUP hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz

  

http://www.caas.com.tr  ziyaret edebilirsiniz