Mersin Mekan ve Firma Rehberi - Mersin Şehir Portalı

  • 8.4134
  • 9.9821
  • 11.7041
NAVONA OTEL - Yenişehir, Mersin
NAVONA OTEL Yenişehir, Mersin

İletişim Bilgileri

Yetkili
NAVONA
Telefon
Gsm
Fax
055269422
E-Mail
Web
İl / İlçe
Mersin / Yenişehir
Adres
Dumlupınar Mahallesi G.M.K. Bulvarı No: 437 Yenişehir / Mersin
Sosyal

Firma Resimleri

Konum Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş

Firma Resimleri

NAVONA OTEL
NAVONA OTEL
NAVONA OTEL
NAVONA OTEL
NAVONA OTEL
NAVONA OTEL
NAVONA OTEL
NAVONA OTEL

Firmaya E-Posta Gönder

Firma Açıklama

Navona, İtalya’nın Roma kentinde 1. yüzyılda kurulmuş Domitian Stadyumu’nun bir parçası olan şehir meydanının ismidir. Şehrin en önemli ve hareketli meydanlarından birisi olan Piazza Navona, Roma’da halen buluşmalarda kullanılan en önemli kavşak noktalarından biridir. Akdeniz kıyısında bulunan Mersin’in Yenişehir ilçesinin en nezih, sakin ve güvenli semtlerinden biri olan Pozcu’da konumlanan Navona Otel, misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve dekore edilmiş yeni bir konaklama kompleksidir. Ferah ve aydınlık lobisindeki rahat koltuklarda otururken kahvenizi ya da çayınızı içmek veya geniş yayın arşivini okumak için Navona Otel şehirdeki en iyi seçenektir.

Otelimize rezervasyon yaptığınız andan itibaren, otelimizden ayrıldığınız ana kadar, uzman personelimizden profesyonel hizmet alırsınız. Misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamak, onların kendilerini evlerinde hissetmelerini ve aradıkları rahatlığı bulmalarını sağlamak için daima elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Mersin’deki yeni Navona Otel’in ismi, İtalya’nın ünlü meydanından gelir. Tipik bir Barok mimari örneği olan Navona Meydanı’ndan esinlenerek tasarlanan dış cephesinden iç dekorasyonuna kadar özel bir tesistir Navona Otel. Lüks, ihtişamlı, ferah ve aydınlık alanlar, Navona Otel’in değerli misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmak üzere özel olarak planlanmıştır. Göz alıcı altın rengi, kalite ve mütevazılığı yansıtan dinlendirici kum beji ve ortama hareket katan koyu lacivert kadife kaplamalarla bütünleşen büyük aydınlatma grupları; Navona Otel’in, ismini aldığı Navona Meydanı gibi hareketli, dinamik, ilgi çekici ve benzersiz bir kompleks olmasını sağlar.

Mersin’in önemli bir etkinlik, toplantı, konaklama ve buluşma noktası olmayı hedefleyen Navona Otel, şehrin yeni gözdesidir.

 

 

ODALARIMIZ

Tüm Ailenizle birlikte huzurlu bir konaklama. Navona şehrin merkezinde eşsiz deniz manzarasını delux odalarla birleştirerek sizlere muhteşem bir deneyim sunuyor.

 

DELUXE DOUBLE

DELUXE DOUBLE ENGELLİ

JUNIOR SUIT

CORNER SUİT

SUPERIOR TRIPLE

 

Oda seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz

 

SALONLARIMIZ

Üstün teknolojinin konfor ve şık bir dekorasyonla buluştuğu Navona Otel toplantı ve konferans salonları, işiniz için de size en iyi çözümleri sunar. Özenle kurgulanmış yerleşim, tabandan tavana kadar kaliteli dekorasyon, dikkatle seçilmiş malzemelerden imal edilmiş mobilyalar ve modern ekipmanlar ile organizasyona katılanların dikkatleri dağılmadan uzun süreler boyunca birlikte çalışabilecekleri sakin ortam; etkinliklerinize profesyonellik, prestij ve kalite katar.

İlan & Ürünleri

Firma Henüz İlan Eklememiş.

Eleman İlanları

Firma Henüz İlan Eklememiş.